November 2011

30.11. - Diary

30. november 2011 at 21:22 | Amálka.
Dramatikz - Chuligán ..
Stále se predieram, aj keď a neviem kam..
Ukazujú na mňa prstom, mne je aj tak fajn.
Já chcem byt chuligán, túlať sa v uliciach,
na svoje otázky odpovede musím najsť!

Zdárec^^.
Jó, tahle písnička to vystihla. Miluju život 'chuligána'. Vždycky jsem byla spíše na adrenalin, nepovolené věcy.. Vždy jsem byla problémové dítě. Začlo to tím, že jsem řekla učitelce že je blbá. Pak jsem tam ukradla svíčku:'D. Nachytali mě, no. Ale začala jsem být čím dál tím víc větší svině.. ZÁKLADKA. Nic nešlo k lepšímu. Však si počkejme, až budu na střední.. to bude! Chlast.. kradení.. kouření.. tímhle jsem si prošla. Budou i drogy.. Vím to. Znám se. Časem najdu partičku fetek, a budu patřit mezi ně. Nelituju se. Chci to! Žiju jen jednou, tak musím vyskoušet všechno! Cheché. Teď jsem si vzpoměla.. zdál se mi, takový.. sen .D . Uch, nechtěla bych zažít. Ale jo, aji jo;) Miluju takové sny, nejradši bych se neprobudila, a žila svým snem^^. Nikdy bych nepodrazila své kámoše. Asi.. Nikdy jsem nebyla ten typ člověka, co je poslušná, nevinná, a hodná. Chci tak jen vypadat. Zevnitř budu parchant! A zatím se mi to daří..

29.11. - Diary.

29. november 2011 at 19:19 | Amálka.
Ahůůj, zrůdičkyy^^.
Jsem v koncích. Přeju si, abych byla srdcem nezadaná. Chci být volná! A užít si s klukama, kteří mě chcou. Chichí. Miluju, když se 'kurvím'. Lhala bych, kdybych řekla, že lituju že znám Tomika. Ale, aspoň bych se netrápila.. Nevím jestli to má cenu. Nevím jestli to má budoucnost.. nevím, jak dál. Nevím už vůbec nic! A pěkně mě to sere:|. Miluju ho. Tím jsem si absolutně jistá. Ale váží si mě, aspoň trochu? Mám pocit, že si se mnou jen zahrává! Určitě jsem jenom náhrada! Grr. Už nevím co si myslet. Možná, že ani za nic nemůže.. Ale to je tak tupej, a nic nevidí? Má cenu, se na něj zlobit? Ne. Nebylo by to fér. Vždyť já mu ani neřekla to pitomé 'mám tě ráda', 'líbíš se mi', a bůh ví co ještě.. On není povinen mi jednodušše napsat! Vždyť mi nic neřekl, a já jemu taky ne! Grr. Je to komplikované.. Ten pátek u něj? Pochybuju. Buď se z toho nějak vykroutí, nebo bude muset makat. Určitě! A když ne? Vykroutím se z toho já.. uch. Znám se. Mám takový divný pocit, že kašlu na všechno ostatní, a myslím jen na něj.Vždycky, když se něco řekne, dokážu si usmyslet jeho. Už ani nemám úsměv na tváři, když mi napíše krásný kluk. Mám ho, jen když mi napíše on. Miluju ho. ← Silné slovo, a hloupé ho psát sem. Ale nemám odvahu, to říct jemu.. jsem sráb:|! Shit, shit, shit!


28.11. - Diary

28. november 2011 at 16:13 | Amálka.
Čábes zlatíčka^^.
Jak se vedé? Dnešní školní den byl docela v pohodě. Nejlepší hodiny. Myslela jsem na různé úchyloviny s Tomáškem♥. Grr. Jestli mi dneska napíše, že musí v pátek makat, tak vás uškrtím! A nebo ho nepustím, chí'P. Přece ho z práce nevyhodí, jen kvůli tomu, že nepříjde, ne? A proč musí chodit do práce?! Dyť je na střední! Já mu budu klidně dávat kapesné. Stejnak si nic kupovat nepotřebuju ! :DDD Já u něj musím přespat, nutně! Sice jsem slíbila, že půjdu v pátek na jednu akci. Ale zmrzat tam, kvůli ničemu nemá cenu. Pít burčák, kecat a kouřit s kámoši by bylo sice fajn.. ale nad minutu s ním to nemá;))

Chí. Musím se učit. Samozřejmě že učit se nebudu :D :D . Ale mádr zuří. Proto musím sedět u komplu, se sešitem před sebou, a dělat že se učím. Chá. To je tak blbý! Z čtvrletky z matiky jsem dostala za pět - zítra si to musím nutně opravit. Ale já nechci! Klidně budu žít s pětkou.. dyť se zas o tolik nejde. Musím si najít hloupého kluka, abych si připadala chytrá :'DD . Ale co řeším. Každej kluk, co se mi líbil, byl blbej:DDDDD.
Miluju svého učitele')). Né že bych se do něj zabouchla, to né. Ale je to borec! :D Dneska valil takový kydy, jsem z toho chcala. A navíc, mi nadržuje. Miluju, když mi říká 'slečno Kří***(cenzura)'. ' Je to takový.. úchylný.


26.11. - Diary.

26. november 2011 at 23:45 | Amálka.
Brej dén ^^ .
Já ho tak děsně miluju! On jak je hodnej, vtipnej, škádlivej, zlej .. no, prostě vše co udělá je na něm dokonalýho♥'. Já si nemůžu pomoct. Bylo to nedávno, jak jsem o něm psala jak ho nenávidím.. Smířila jsem se s tím, že ho nikdy nebudu mít. Už jsem na něj ani nemyslela, a ..
Bylo to před pár dny, co mi napsal. Zezačátku jsme si psali tak.. nenávistivě.. ale nevím co se stalo. Řešili jsme tam, že ho zabiju (:'DDDD romantika) a najednou jsem mu napsala.. 'To radši tu kulku předženu, než abys chcípnul zrovna ty.' a odhlásila jsem se. Zvědavost mě překonala, a pak to vše začalo.. Ale nelituju toho, no.
A zase éra 'pojď mě zahřát' a domlouvání že u něj přespím .. jó. Slova sladký. Ale jsem odhodlaná to zrealizovat! Nenechám si to zase utéct. Chcu tento pátek.. třeba to výjde.

Dlouho jsem ho neviděla. Ale věřím, že je pořád tak sladkej, jak býval. Věřím, že pořád voní po konopí♥. Věřím, že má pořád ten roztomile vtipnej smích. VĚŘÍM!
Doufám že si zase se mnou nezahrává. Kdo ví.. třeba má pořád tu svou holku. Ale co, nikdy mu to nevadilo . A mě osobně, taky ne. Je na mě zase hodnej. Miluju to. Ale jak dlouho to vydrží? Zase jak minule se uvidíme, užijeme si den, pár dní nebude v kontaktu, pak se začneme hádat a bude konec? Bude to pořád tak dokola?
NE! Nesmí. Ale já se i tak neodmiluju. Nejde to, nešlo to a nepůjde to.
NE,ne,ne, a ne! Grr.


Want to be my Affilaties?

20. november 2011 at 14:08 | Amálka.

Want to be my Affilaties?
1. Přezdívka.
2. Blog.
3. Nějaký důvod?

Do nejbližší doby napíšu, jestli tě beru, nebo ne;)

The best:

New: