December 2011

KONČÍM. Ne.. Stěhuju se.

11. december 2011 at 14:03 | Amálka.
Héy! Mám novej blog. Proč? Nevím. Vadí ti to? Neřeším. Jaký Aff beru sebou? Uvidíš tam ;) . Všechno, všechno, bude TAM ..


10.12. - Diary

10. december 2011 at 10:48 | Amálka.
Ciao, odpadi^^.
Jak žijeté? Co škola, kluci, kamarádi? Achjo. Všechno je tak skvělé, ale.. něco mi na tom životě chybí. Co? Jo, už vím!.. TOMÁŠEK!/ Já vím. Chová se před partou hnusně. Ale i tak.. miluju ho i přes ty všechny hádky, utrpení, chyby'/. S žádným jiným klukem mi nebylo tak skvěle jako s ním. Shit, shit, shit. Já už vážně nevím jak dál.. Vím, že bych to měla vzdát. Ale.. jsem tvrdohlavá. Ta moje naivní myšlenka, že možná bude se mnou, mě zabije//! A Pája? To je sice fajn typoň, ale jako kámoš.. Hm. Super. Já to rači řešit nebudu..
Hehe. Asi před minutou jsem si zapálila v pokojíčku. Dala jsem si prda, a hned jsem to típla.. cítila jsem ten hnusnej smrad, kterej by se v mém pokojíčku neměl potulovat. Teď tu zmrzám pod otevřeným oknem. Brrr. No, hold si budu muset počkat do půl 2, až přijede parta, a já půjdu ven). Hehe, jak se znám, tak to skusím znova, ale někde jinde. Co třeba na zahradě? Ale co když mě uvidí brácha? To by byl pjůůůser. No, vlastně nebyl. Ale ta myšlenka mě zabíjí :DD .
No. Slíbila jsem komusi, že se vrátím na svůj bývalý blog. Néé, udělám si novej, zase :'D . Jou, časem.. Tenhle je prostě na hovno. No, couž, viďte:). Joa.. SOM ČAROVNÝ ! :D :D

8.12. - Diary

8. december 2011 at 18:51 | Amálka.
Uch. Jsem vážně kráva! (Néé, nejseeem:D:D) Tak.. a konečně jsem zjistila že je to opravdu kokot, a vybrala jsem si nesprávně.. Ach. No, dneska jsem byla ve Šmigecu. S kupou lidí, a bylo to tam vcelku super♥'. DOKUD nepřišel on - Tomáš! V první chvíly mě nevadil, do té doby, než se začal předvádět a ROZTRHL mi rifle! Trvalo mi hodinu, než jsem si je vyrobila, a on mi je v klidu rozrhl za pár sekund! (Vyrobila jsem si užasně přehnané roztrhané rifle (díry), stačí trošku síly a rozpadnou se.. a on škubl, a 2 díry se spojily v jednu velkou díru..) Ok, dají se spojit. Ale nasralo mě, že zase před partou frajeřil! Nadobro s ním končím! Snažila jsem se dlouho, hovno z toho mám! Joa.. Protože jsem se zamilovala do jinéého♥. No, do jeho kámoše. Vlastně, je to i můj kámoš. Byl.. tedy, už zase je. Lituju toho, že se kvůli Tomášovi a mě naštval.. Lituju, že byl na mě naštvanej, a já byla zlá.. lituju. Jsem ráda že mi řekl, že na to zapomene, a že budem zase kámoši jako předtím. A doufám že bude něco víc)). Miluju na něm jak je přehnaně vysokej, o 3hlavy větší než já.. Miluju na něm, jak umí bejt zlej ale i hodnej. Miluju, jak se ho může každej bát, jelikož je vysokej a silnej. Miluju jak je roztomilej a vtipnej. Miluju jak umí bejt vážnej a umí naslouchat. Miluju jak mě škádlí. Miluju jak se kvůli mě snaží! Tomáš je oproti němu velký NIC. A to že u něj budu na Silvestra spat, prý vrací♥.. Yees. Zítra dojedou. Uch.. nenechám to jen tak. Na Tomika z vysoka seru, končím! Uvidíme, jak to bude plavat s Pájem)). Má ho rádo i víc lidí.. a já se nedivim. Tomin má štěstí, že ho má rád. A ještě že nám koupí cíga:'DD. Ikdyž to dokáže i on. Je užasnej kámoš. Znepřátelit si ho, je pěkně na hovno. Uf, mám ho ráda♥.. To jsem měla vždycky no, ale teď nějak víc:D:D:P.
P.S. Yes! Jdu na polonézu s tím nejhezčím klukem ze školy!
2 P.S. Mám tu nejretardovanější kámošku)).
3 P.S. Som čarovný! :D :D

7.12. - Diary

7. december 2011 at 8:08 | Jedovatej Odpad^^.
Ciao^^.
Hahá. Už nejsem Amálka. Hustý co? Teď jsem Jedovatej Odpad^^. Chichí. Mě se to líbí♥'. .. Jak ste se měli ve škole? Úúú. Já jsem zjistila, že půjdu trapčit na Polonézu. Sice jsem byla odpůrce téhle příšerné akce, ale když mi Terezka oznámila, že je to místo těláku.. kdo by odolal? Utíkala jsem s kámoškama přes celou školu, jestli nemají ještě nějaké místa pro nás. Prý ne, ale že kvůli mě někoho vykopnou, a půjdu s tím nejhezčím klukem ze školy, juchou♥'! Tedy doufám, defitinivě se to dozvím až dneska. Už si představuju jak budu vypadat.. Jako princeznáá^^. No strašné! To nepřežiju! Já si zakládám na svém stájlu, a taková změna! Nesmí se to dozvědět moje parta.. Ani Tomik! Sice mu to určitě hned vykecám, já se znám, ale tak:'D. Myslím moc dopředu! .. Huhů. Du se připravit do školy. Jdem na 9h, hééč.

6.12. - Diary

6. december 2011 at 23:08 | Jedovatej Odpad^^.
Brej dén^^.
Hahá. Už nejsem Amálka. Hustý co? Teď jsem Jedovatej Odpad^^. Nemám ani tušení, kde jsem to vzala, ale tak dobře.. :) Mě se to líbí! .. Jak ste se měli ve škole? Úúú. Já jsem zjistila, že asi půjdu na Polonézu. Omg - říkávala jsem si. Ale když mi Terezka oznámila, že je to místo těláku, běžela jsem s kámoškama přes celou školu, jestli mají ještě nějaká místa pro nás.. Nemaj, ale prý kvůli mě někoho vykopnou, a půjdu s tím nejhezčím klukem ze školy, juchou♥'! Tedy, možná.. Jako, ale trapčit někde v bílých šatech? Jestli to někdo z party zjistí, budou se mi smát, a schválně tam příjdou!:'D Jojo. Beztak to Peťan vykecá, a bude se mi smát. A schválně tam příjde, i s partou.. tedy, pokud se spolu nezačnem bavit. Jó, žárlivost je svině, on tam totiž chtěl se mnou, a já ho odmítla. A ještě oznámila, že na veřejnosti trapčit nehodlám! :D

5.12 - Diary

5. december 2011 at 18:31 | Amálka.
Ciao spermátka♥'.
Tak co ve škole? Já se měla děsně fájn^^. Ve fyzice jsme šli na jakousi prohlídku.. Mám nejlepšího učitele, se kterým jsem čórovala perníky a další cukroví! Ale pšt, to je tajný:'D. Po škole jsem zčernávala Školní čerty, pro malý prťata. Škoda že jsem je neviděla, jak byli v nějaké třídě! Achjoo'P.
Hahá. Tak jsem si rozstřihla rifle:). Doslova! Už jsem se na to chystala dýl, ale neměla jsem na to rifle.. noo, tak už jsem to udělala. Samé díry tam jsou, pff. Ale líbí se mi! Vcelku se mi povedli, musím se pochválit, no :D . Přejte mi hodně štěstí, při jejich oblíkání. Nikdy nevím, kde to končí:'D.
Nemám co psát. Mám nudnej blog? Blbý coo ? :DDD Nezájem.

3.12. - Diary

3. december 2011 at 20:33 | Amálka.
Čáu^^.
Woow♥'. Včerejšek byl úchvatnej. Když přijela ta nejlepší parta, byla jsem úplně nadšená! Mrzelo mě, že jsem s nima mohla být jen 2hodiny. Ale pak jsem byla s Tomááškeem♥'. Naprosto užasný, to bylo. Až na to, že mě mučil.. no áno! Něco jsem mu nechtěla říct, a on mě tam vyslíkal, lechtal, kousal:'D. Kdybych nebyla takovej silák (takže totálně slabá), tak jsem tam nahá! V té zimě, na lavičce! Nadrženec, jeden :DD . Pak mi o 9ti odjel'(. Po cestě domů, jsem potkala kluky (jsou divní), kecali jsme, a šli mě kousek doprovodit. Doma mě ale čekal ŠOK!..